KONTAKTY

Ing. Jana Dušková
Petra Obrovce 2259
440 01 Louny
tel: (+420) 604 126 051
napište nám

NOVINKY

arr3Rejnok s králičí kožešinouNejoblíbenější hračku rejnoka jsme doplnili o králičí kožešinu!  Užijte si s Vaším psím kamarádem... arr3Sleva 2 % pro registrované zákazníkyDěkujeme, že stále více využíváte možnost registrace zákazníka na našem e-shopu...

O nás
O nás

 Jsem ráda, že Vás mohu přivítat v našem internetovém obchodě, kde najdete hračky pro Vaše domácí mazlíčky!

 

Veselé a originální hračky vyrábíme v naší malé dílně pod značkou Janie4Pets. U našich hraček klademe důraz na kvalitu, ale zároveň se snažíme, aby všechny hračky byly veselé a atraktivní pro Vašeho pejska nebo kočičku. 

Velký důraz klademe na kvalitu šití, protože psi a kočky se většinou s hračkami zrovna nemazlí :-) Většinu našich zákazníků překvapí odolnost našich plyšových hraček. Standardem jsou hračky s podšívkou, třikrát prošité švy technickou nití a u hraček s ocáskem je sešití ocásku k hračce jištěno ještě pár švy navíc, aby nic nebránilo důkladnému přetahování :-)

 

Hračky jsou sice určené pro čtyřnohé mazlíčky, ale jistě vykouzlí úsměv na tváři i páníčkovi :-) Není nad to sledovat nadšené výrazy našich zákazníků na různých pejskařských akcích, kterých jsme se zúčastnili s prodejním stánkem. Nevím, jestli má z hraček větší radost páníček nebo pejsek :-) 

 

Ráda vytvářím hračky, které mají nápad a jsou v něčem jiné než ty výrobky, kterými bohatě zásobí náš trh Asie. Malovýroba má výhodu v tom, že můžeme reagovat na poptávku a přání zákazníků. Zároveň spolupracujeme se sportovními kynology a snažíme se stále přinášet do výroby jejich postřehy a nápady na neustálé vylepšování a zkvalitňování našich výrobků.

 

 

 

Naše první potvůrka vznikla začátkem roku 2015, od té doby jsme ušli velký kus cesty a věřím, že naše rodinka pískacích potvůrek ještě není a dlouho nebude kompletní :-) 

 

Děkuji všem zákazníkům, za podporu a nové nápady, bez Vás bychom nebyli tam kde jsme dnes! Děkuji!

 

Jana Dušková

majitelka 

 

 A jak to všechno vzniklo? Asi tak jako vzniká většina úžasných věcí......úplnou náhodou :-)