Velkoobchodní spolupráce

Velkoobchodní spolupráce

Vaši zákazníci budou nadšeni

Vlastníte kamennou prodejnu, e-shop nebo se jako prodejce účastníte kynologických akcí? Nabídněte vašim zákazníkům něco opravdu speciálního a přesvědčte se, že spolupráce s námi je radost.

Z naší široké nabídky pískacích plyšových hraček pro psy a kočky, přetahovadel a hraček z pravých kožešin, budou vaši zákazníci nadšení.

Jsme připraveni Vám poskytnou i propagační materiály do Vaší prodejny, aby se o novém zboží zákazníci dozvěděli rychle a prodej našich Pískacích Potvůrek se tak stal efektivnějším.

Naši partneři prodávají Pískací potvůrky v Česku, na Slovensku, v Rakousku a nabízíme je i na  Amazonu.

Rádi rozšíříme náš okruh zákazníků. Napište nám a my vám obratem poskytneme bližší informace i s velkoobchodními cenami.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NEZÁVAZNOU POPTÁVKU

 

Proč vsadit na Pískací potvůrky?

Odolnost

I když jsou Pískací potvůrky doslova na roztrhání, nemusíte se bát reklamací. Potvůrky jsou odolnější než běžné plyšové hračky. Šijeme je z prověřených materiálů, u většiny používáme tzv. malovýplně, které daleko lépe odolají ostrým zubům a hravým tlapkám, ocásek je k hračce doslova přikurtován. Každý kus několikrát kontrolujeme, než ho dáme do prodeje.

Unikátnost

Šijeme originály, které nezapadnou v regálu mezi konkurencí. Nikdy nekopírujeme, ale tvoříme podle vlastních předloh a nápadů. Víme, co mají pejsci rádi, známe jejich instinkty. Proto nabízíme například personalizované hračky se jmény nebo interaktivní přetahovadla z pravé kožešiny. Ty dokáží vtáhnout vaše psy a štěňata do hry a nabízejí unikátní a zdravý způsob odměny.

Profesionalita

Na vývoji hraček spolupracujeme se sportovními kynology i se stávajícími zákazníky. Během naší pětileté existence jsme nasbírali cenné zkušenosti z oboru, a získali tak tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám s důvěrou vrací. Co slíbíme, to platí. Můžete se na nás spolehnout i vy.

Lokálnost

Hračky nemusí cestovat více než vy, aby udělaly radost vašim zákazníkům. Plyšové hračky vyrábíme v manufakturní dílně v Lounech. Dáváme přednost kvalitě před masovou produkcí. Tu podle našich zkušeností zákazníci ocení více než výrobky z Asie na jedno použití.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz